Меню
Your Cart

Optima

Виробник: Optima
Контролери тиску (автоматика) призначені для автоматизації водопостачання, захисту обладнання від "сухого ходу" і перевантаження. Вони забезпечують стабільний тиск води в системі, керують вмиканням і вимкненням насоса. Функції електронної автоматики Optima EURO SMALL із захистом сухого ходу: Вмика..
1 210 грн Без податку:1 210 грн
Автоматика Optima PC10A із захистом сухого ходу і з автоматичним перезапуском Автоматика Optima PC10A із захистом сухого ходу і з автоматичним перезапуском
Популярне
Виробник: Optima
Контролери тиску (автоматика) призначені для автоматизації водопостачання, захисту обладнання від "сухого ходу" і перевантаження. Вони забезпечують стабільний тиск води в системі, керують вмиканням і вимиканням насоса. Функції електронної автоматики Optima PC10A з захистом сухого ходу та c автомати..
1 170 грн Без податку:1 170 грн
Виробник: Optima
Контролери тиску (автоматика) призначені для автоматизації водопостачання, захисту обладнання від "сухого ходу" і перевантаження. Вони забезпечують стабільний тиск води в системі, керують вмиканням і вимиканням насоса. Функції електронної автоматики Optima PC13 з захистом сухого ходу: Вмикання нас..
1 360 грн Без податку:1 360 грн
Автоматика Optima PC59 N (з захистом сухого ходу й регульованим діапазоном тиску) Автоматика Optima PC59 N (з захистом сухого ходу й регульованим діапазоном тиску)
Популярне
Виробник: Optima
Контролери тиску (автоматика) призначені для автоматизації водопостачання, захисту обладнання від "сухого ходу" і перевантаження. Вони забезпечують стабільний тиск води в системі, керують вмиканням і вимиканням насоса. Функції електронної автоматики Optima PC59 N (c захистом сухого ходу та регульов..
1 560 грн Без податку:1 560 грн
Виробник: Optima
Насос дренажний Optima FC370C: сфера використання Даний дренажний насос є помпою погружного типу, застосовується для викачування побутових і ґрунтових вод з криниці, погребу та різних резевуарів (глибина опускання не повинна перевищувати 5-ти метрів). Відмінна риса даного агрегату – це поліпшене са..
1 685 грн Без податку:1 685 грн
Виробник: Optima
Насос дренажний Optima FC400W: сфера використання Даний дренажний насос є помпою погружного типу, застосовується для викачування побутових і ґрунтових вод з криниці, погребу та різних резевуарів (глибина опускання не повинна перевищувати 5-ти метрів).Відмінна риса даного агрегату – це поліпшене сал..
1 735 грн Без податку:1 735 грн
Виробник: Optima
Насос дренажний Optima FQ500: сфера використання Даний дренажний насос є помпою погружного типу, застосовується для викачування побутових і ґрунтових вод з криниці, погреби та різних резевуарів (глибина опускання не повинна перевищувати 5-ти метрів).Відмінна риса даного агрегату – це поліпшене саль..
2 490 грн Без податку:2 490 грн
Електронне реле тиску Optima PC13 з захистом сухого ходу Електронне реле тиску Optima PC13 з захистом сухого ходу
Популярне
Виробник: Optima
Контролери тиску (автоматика) призначені для автоматизації водопостачання, захисту обладнання від "сухого ходу" і перевантаження. Вони забезпечують стабільний тиск води в системі, керують вмиканням і вимиканням насоса. Функції електронного реле тиску Optima EP-1 з захистом сухого ходу: Підходить д..
1 110 грн Без податку:1 110 грн
Виробник: Optima
Каналізаційний Насос Optima V550 0.55 кВт: область застосування Дана каналізаційна помпа є насосом погружного типу, і використовується для перекачування води з природних і штучних водойм, викачування брудної рідини, регулювання води в каналізаціях, а також при викачуванні затоплених приміщень. Перек..
1 760 грн Без податку:1 760 грн
Насос каналізаційний Optima V750 DF 0.75 кВт з ножем Насос каналізаційний Optima V750 DF 0.75 кВт з ножем
Немає у наявності
Виробник: Optima
Каналізаційний Насос Optima V550 0.55 кВт: область застосування Дана каналізаційна помпа є насосом погружного типу, і використовується для перекачування води з природних і штучних водойм, викачування брудної рідини, регулювання води в каналізаціях, а також при викачуванні затоплених приміщень. Пере..
5 250 грн Без податку:5 250 грн
Насос каналізаційний Optima WQD10-15 1.3 кВт Насос каналізаційний Optima WQD10-15 1.3 кВт
Немає у наявності
Виробник: Optima
Каналізаційний Насос Optima WQD10-15 1.3 кВт: область застосування Дана каналізаційна помпа є насосом погружного типу, і використовується для перекачування води з природних і штучних водойм, викачування брудної рідини, регулювання води в каналізаціях, а також при викачуванні затоплених приміщень. П..
3 950 грн Без податку:3 950 грн
Насос каналізаційний Optima WQD8-12 0.9 кВт Насос каналізаційний Optima WQD8-12 0.9 кВт
Немає у наявності
Виробник: Optima
Каналізаційний Насос Optima WQD8-12 0.9 кВт: область застосування Дана каналізаційна помпа є насосом погружного типу, і використовується для перекачування води з природних і штучних водойм, викачування брудної рідини, регулювання води в каналізаціях, а також при викачуванні затоплених приміщень. Пе..
3 400 грн Без податку:3 400 грн
Показано з 1 по 12 із 41 (всього 4 сторінок)