Меню
Your Cart

Coelbo

Виробник: Coelbo
Контролери тиску (автоматика) призначені для автоматизації водопостачання, захисту обладнання від "сухого ходу" і перевантаження. Вони забезпечують стабільний тиск води в системі, керують вмиканням і вимиканням насоса. Особливості контролера тиску COELBO COMPACT 2 FM 15S: Вбудована компенсаційна м..
1 300 грн Без податку:1 300 грн
Контролер тиску COELBO DIGIMATIC 2 Контролер тиску COELBO DIGIMATIC 2
Популярне
Виробник: Coelbo
Контролери тиску (автоматика) призначені для автоматизації водопостачання, захисту обладнання від "сухого ходу" і перевантаження. Вони забезпечують стабільний тиск води в системі, керують вмиканням і вимиканням насоса. Особливості контролера тиску COELBO DIGIMATIC 2: Можливість задавати тиск вмика..
2 735 грн Без податку:2 735 грн
Виробник: Coelbo
Контролери тиску (автоматика) призначені для автоматизації водопостачання, захисту обладнання від "сухого ходу" і перевантаження. Вони забезпечують стабільний тиск води в системі, керують вмиканням і вимиканням насоса. Особливості контролера тиску Coelbo Switchmatic 1: Захист від "сухого ходу" за ..
1 470 грн Без податку:1 470 грн
Виробник: Coelbo
Контролери тиску (автоматика) призначені для автоматизації водопостачання, захисту обладнання від "сухого ходу" і перевантаження. Вони забезпечують стабільний тиск води в системі, керують вмиканням і вимиканням насоса. Особливості контролера тиску Coelbo Switchmatic 1 T-KIT: Захист від "сухого ход..
1 870 грн Без податку:1 870 грн
Виробник: Coelbo
Контролери тиску (автоматика) призначені для автоматизації водопостачання, захисту обладнання від "сухого ходу" і перевантаження. Вони забезпечують стабільний тиск води в системі, керують вмиканням і вимиканням насоса. Особливості контролера тиску Coelbo Switchmatic 2: Дозволяє зібрати станцію на ..
1 930 грн Без податку:1 930 грн
Виробник: Coelbo
Контролери тиску (автоматика) призначені для автоматизації водопостачання, захисту обладнання від "сухого ходу" і перевантаження. Вони забезпечують стабільний тиск води в системі, керують вмиканням і вимиканням насоса. Особливості контролера тиску Coelbo Switchmatic 2 T-KIT: Дозволяє зібрати станц..
2 190 грн Без податку:2 190 грн
Частотний перетворювач COELBO SPEEDMATIC EASY 12MM (чорний) Частотний перетворювач COELBO SPEEDMATIC EASY 12MM (чорний)
Новий
Виробник: Coelbo
Частотний перетворювач призначений для зниження пускових струмів, забезпечуючи плавний пуск і зупинку насоса, захищаючи його від "сухого ходу", перевантаження і короткого замикання. Має широкий діапазон вхідної напруги (185 – 275 В). У разі виходу за межі напруги, зупиняє роботу насоса. Особливості..
10 450 грн Без податку:10 450 грн
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)